Forex Transakcji

AUDUSD Transakcji

Jeśli szybko można zdobyć w na krótkim prawa po ogłoszeniu News (4:30 na wykresie poniżej). Zazwyczaj nie handlować w prawo w wiadomościach chociaż, więc musiałem niech ten jeden przejść obojętnie.

Kolejna okazja, wszedł na pullback. Po takiej silnej wyprzedaży nie szukał niczego specjalnego, po prostu pretekst, aby uzyskać krótkie i mamy nadzieję wykorzystać do dalszego spadku. Narysowałem linię trendu na pullback i gdy cena wybuchła pod nią, wziąłem krótki. I bezpośrednio do testu położył kres powyżej niedawne wysokie i umieścić cel w przybliżeniu 1,6 razy moje ryzyko. Cel został uderzony około 50 minut później.

Druga transakcja była podobna konfiguracja górę biorąc krótki jak cena złamał poniżej ukośnej linii trendu w górę na słabą pullback. Ten handel trwało dłużej niż kilka godzin i ledwo drgnęły. I w końcu wysiadł z handlu dla małego zysku po wstrzymane hier powyżej uprzednie niskie, co wskazuje wiele pęd minusem było.

Rysunek 1 przedstawia transakcje z strzałki oznakowania transakcji oraz kierunek i „kciuk do góry” oznakowanie wyjść.

Rysunek 1. AUDUSD Transakcji – 5 Wykres Minuta (przed London Session)

 

Kolejne zawody przyszedł jako sesja London zaczynał.

USDJPY

Para ta była dość stateczny w ciągu ostatnich kilku dni, i włożył w niższej huśtawka niskiej i http://www.opcjeonline.com/ wysokiej huśtawka niższej w ciągu ostatniego półtora dnia. Po bardzo małych pullback rozpocząłem krótkie handlu, gdy czerwony pasek pochłonęła uprzedniej zielony pasek. Przystanek został umieszczony tuż nad niedawnym ogarnia barem i tarczy ustawionej na około 2,3 razy moją odpowiedzialność. I wybrać większy cel dla tej branży tylko dlatego, że był oczekiwany wzrost zmienności w stosunku do bardzo statecznych warunkach w stosunku do stanu kilku dni.

Rysunek 2. USDJPY Trade – Godzinna Wykres

 

Strzałka oznacza kierunek i czas mojego handlu (gdy czerwona świeca skrzyżowane poniżej wcześniejszego zielonej świecy).Przystanek został opcjeonline umieszczony tuż nad niedawna wysokie, a uniesiony znaki cena docelowa.

EURJPY

EURJPY miał podobną konfigurację do handlu USDJPY. Nastąpił gwałtowny pop wyższa chociaż który szybko odwrócić, więc zakłada się, że ceny będą nadal niższe. Był jeszcze jeden whipsaw ruch chociaż który zatrzymał mnie

Rysunek 3. EURJPY – Wykres 30 minuta

 

GBPUSD i GBPJPY

Choć było kilka transakcji GBP chciałem się dostać, ustawień, które widziałam (podobny do handlu AUDUSD) tworzą bardzo blisko Super link dużego ogłoszeniu prasowym. Nie biorę transakcji tuż przed ogłoszeniem wiadomości, ponieważ staje się niemal losowo czy przystanek lub docelowy wypełni pierwszy. Więc zostawiłem go na to.

Słowo końcowe

Handel EURJPY był nieco impulsywny, a to doprowadziło do strat. Na innych zawodach Czekałem na pullback i przenieść z powrotem w kierunku trendów. Na EURJPY po prostu wskoczył i opuścił się zagrożone. Co najważniejsze, ten rodzaj handlu nie jest Idź do sklepu częścią mojego planu handlowego, więc był to błąd wynikający z chwilowego braku dyscypliny. Na szczęście szkoda niewielka, a także z innych branż dzień jest nadal opłacalna. Ogólnie rzecz biorąc to był jakiś dobry ruch, a to nadal w trakcie sesji amerykańskiej.