BO transakcji, 13/8

Dzisiaj mam zamiar pokazać wam moje i moich Kliknij Informacje ustawień transakcji handlowych. Zamieniłem aktywów walutowych i miałem 5/6 w wykonywaniu pieniędzy. Przede wszystkim, zobaczmy moich transakcji.

 

 

Jak widać, wziąłem moje zawody w MarketsWorld , 3 transakcje w parze EURUSD walutowym, 2 Transakcje w GBP pary walutowej i jeden w EURGBP. Chodźmy zobaczyć moje konfiguracje handlowe i kilka wykresów.

 

Pierwszy wykres jest z parą EURUSD walutowym. Wziąłem trzy zawody, http://www.opcjeonline.com/opteck/ jeden telefon i dwa wykłada strzałkami. W przypadku tych transakcji, używam 15 minut ramy czasowe, jak widać, a około 20 minut ważności. Przeanalizujmy ogólny obraz rynku.Po wielkim trendem w dół rynek teraz waha. W moim pierwszym handlu strzałką połączeń, cena hit poprzedniej strefy oporu i mamy zakupem głośności z odrzuceniem. Wziąłem w zaproszeniu pieniędzy w tej sprawie. Po 30 minutach osiągnięte w poprzednich maksimów z zakupem kulminacyjny, więc mamy kupowania punkt kulminacyjny na szczytach i 15 minut później pojawił się pin par. Wziąłem dwie rozmowy tutaj, jeden z nich był po kulminacji zakupu, a drugi po pasku pin. Obaj byli w pieniądze.

 

Ten wykres jest z pary EURGBP waluty i jak widać Wziąłem jeden handlu umieścić w hier strzałkę put. I ponownego użycia 15 minut planie i mój wygaśnięcia razem było około 25 minut. Taka konfiguracja handlu jest bardzo prosta. W czerwonej linii poziomej mamy poprzedniej strefy oporu i gdy cena uderzył go mamy odrzucenia. Więc wziąłem w opcje to ciekawe binarne pieniędzy umieścić handlu.

Dzisiaj użyłem większej ramy czasowe z większym czasu wygaśnięcia i zauważyłem, że być może ktoś ma mniej możliwości handlowych, ale te możliwości będą stałe.